درباره ارکیده

مجموعه ارکیده با هدف مشاوره، طراحی چاپ و تولید محصولات خاص ایرانی که بتواند بهترین تاثیر گذاری و زیبایی را برای مخاطبین به ارمغان بیاورد، پایه گذاری و تاسیس شد.

ارکیده با در نظر گرفتن سلایق و نقطه نظرات مخاطبین سعی بر طراحی و ساخت کالاهایی دارد که با ویژگی های منحصربه فرد، بیشترین، کیفیت، زیبایی و ماندگاری را در خاطرات داشته باشد.

مهمترین دغدغه برای افراد و شرکت ها، پراکندگی سفارشات به افراد مختلف می باشد که به دلیل کمبود وقت این امر گاها افراد را با مشکلات اساسی درگیر می کند.

شما پس از ارتباط با ما می توانید از صفر تا صد کارهای چاپی و هدایای تبلیغاتی را پیگیری و به سرانجام برسانید.

ماموریت ارکیده صرفه جویی در وقت، افزایش کیفیت و تثبیت خاطره و یادآوری هر چه بیشتر افراد در ذهن مخاطبان و عزیزانشان است که به بخش های زیر تقسیم می شود:

1- مشاوره رایگان

دانستن اینکه شما چگونه می توانید بیشترین تاثیر را با کمترین هزینه ممکن به ارمغان بیاورید میتواند از هزینه های سنگین و بی مورد جلوگیری کند.

ارکیده می تواند شما را برای رسیدن به اهدافتان برای خاص بودن راهنمایی کند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر در تلگرام و واتس آپ در ارتباط باشید.

2-کالا و خدمات

کافیست یکی از کالا و یا خدمات مورد نظر خود را در زمینه چاپ، تبلیغات، هدایا و یا تزئینات دکوراسیون داخلی انتخاب کنید تا وارد مرحله جذابِ " طراحی اختصاصی " شوید.

3-طراحی

ممکن است شما هم گاهی برای طراحی هزینه های گزافی پرداخت کرده و یا حتی از انجام کار اصلی منصرف شده باشید.

ارکیده بنا به درخواست و پس از شنیدن خواسته شما، طرح با کیفیتی را برای جذابیت بیشتر هدایا و یا تاثیر گذاری روی مخاطبین شما را آماده و برای شما ارسال می نماید که البته این کار می تواند به صورت حضوری و یا غیر حضوری انجام شود.

4- بسته بندی و ارسال

ارکیده این امکان را فراهم کرده که افراد می توانند نحوه بسته بندی (به صورت کادو، جعبه تزئینات و یا بسته بندی خدماتی) و ارسال (پست، پیک، ترمینال و یا باربری ) را انتخاب کنند

هدف ارکیده این است که سعی در انجام موارد زیر داشته باشد.

  • هدیه ای که متناسب و مرتبط با نیاز شما باشد
  • هدیه آنطور که شایسته باید باشد، ارائه گردد.
  • در نظر گرفتن نیاز، سلیقه و بودجه مشتریان
  • توانایی تولید در ایران
  • ارائه ایده های ناب در محصولات
  • تا به محصولی برسد که احساس ایجاد کند، و تجربه یک حس خوش برای مخاطبین برای همیشه ماندگار بماند.